Francja, medal nagrodowy, 1875

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 22:00:00
185032
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, medal nagrodowy, 1875, Aw: Siedząca kobieta w prawo, u jej boku czytający anioł, w tle budynek z napisem COURS, w dolnej części sygnatura P.METRAL.LYON., Rw: W wieńcu MATHEMATIQUES ÉLÉMENTAIRES / 2ME PRIX / GIRARDON / FERDINAND / 1875
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 41.4 mm, 34.58 g, patyna, piękny

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 174

1)  55 zł
2)  50 zł