Francja, medalik religijny z uszkiem, ok. 1862

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 21:59:40
185037
Opis: Francja - XIX wiek, medalik religijny z uszkiem, ok. 1862, Aw: Monogram, wokół którego dwie gałązki, wyżej 8 gwiazdek, w otoku DIOCESE DE MARSEILLE - EGLISE PAROISSIALE - St VINCENT DE PAUL, Rw: Tarcza na której MARIA / REYBAUD, A ÉTÉ - BAPTISE / LE 3 JUILLET 1862 / A FAIT SA 1RE COMMUNION / LE 21 MAI 1874 / A ÉTÉ CONFIRMÉ / LE 27 MAI 1874
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 33.6 mm, 9.76 g, lekko przetarte tło, patyna

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 155

1)  50 zł
2)  48 zł