Francja, żeton, 1833

Francja, żeton, 1833

Francja, żeton, 1833

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 21:59:20
185036
Opis: Francja - XIX wiek, żeton, 1833, Aw: Postać kobiety w lewo, opartej o kolumnę na której POLICE / DASSU, w lewej statek oraz kogut, w odcinku BARRE FT 1833, Rw: Wieniec laurowy, wewnątrz PARIS / 10 SEPTEMB. / 1832, w otoku LLOYD FRANCAIS - ASSURANCES MARITIMES, punca na obrzeżu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.5 mm, 21.34 g, tło czyszczone

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 230

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł