Rosja, rubel, 1768 СПБ АШ

Rosja, rubel, 1768 СПБ АШ

Rosja, rubel, 1768 СПБ АШ

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 21:53:20
185095
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, rubel, 1768 СПБ АШ, Petesburg
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.33 g, patyna
Literatura: Bitkin 204, Diakov 201

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 265

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  150 zł
4)  125 zł
5)  120 zł