Polska, 2 złote, 1934
Polska, 2 złote, 1934
Cena wylicytowana: 130 zł
185380
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1934, Warszawa, głowa kobiety w czepcu |
| Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
delikatna patyna |
Parchimowicz 110c |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 273
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 120 zł
4) 110 zł
5) 85 zł
6) 75 zł
| min |