Bizancjum, follis anonimowy, 976-1028

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 21:21:20
185428
Opis: Bizancjum, follis anonimowy, 976-1028, Aw: popiersie Chrystusa na wprost, w aureoli, legenda, Rw: napis: + IhSЧS XRISTЧS bASILEЧ bASILE, niżej prostokąt
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.9 mm, 10.77 g, patyna, bardzo ładny
Literatura: Sommer 40.3.4, DOC A2.47

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 345

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  170 zł
6)  130 zł
7)  125 zł