Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, II-I w. pne

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 20:48:00
184905
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Tassos, tetradrachma, II-I w. pne, Aw: Głowa Dionizosa w wieńcu w prawo, Rw: Herakles wsparty na maczudze w lewo, ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ / ΣΩΤΗΡΟΣ / APΩΝΙΣ?
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 15.96 g, 32.6 mm

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 285

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  270 zł
5)  260 zł
6)  210 zł
7)  180 zł