Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 20:45:20
184915
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 r. pne, Aw: Głowa Filipa w lewo, Rw: Jeździec w lewo, powyżej ΦΙΛΙΠΠΟΥ?, poniżej Δ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 5.16 g18.5 mm, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 584

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 169

1)  55 zł
2)  50 zł