Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 20:37:40
206974
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 15 soli, 4.01.1792, seria 125
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zmarszczenia i ugięcia papieru, przebarwienia
Literatura: Pick A54

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 131

1)  46 zł
2)  44 zł