Polska, 50 złotych, 01.07.1948

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 20:19:00
185275
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 złotych, 01.07.1948, seria A, numeracja 5373677
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: trzykrotnie złamane w pionie, przebarwienia, po mocnej konserwacji, bardzo rzadkie
Literatura: Lucow 1281 (R5), Miłczak 138d

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 172

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  95 zł