Polska, 20 marek polskich, 09.12.1917

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 20:03:40
185240
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 20 marek polskich, 09.12.1917, jenerał, seria A, numeracja 3063072
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: złamanie w pionie i poziomie, banknot po konserwacji i wybieleniu
Literatura: Lucow 260 (R4), Miłczak 4, Ros. 444

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 505

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł