wydawnictwa zagraniczne, Johannes Hildisch - Die Münzen der pommerschen Herzöge von 1569 bis zum Er..

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 20:01:40
182369
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Johannes Hildisch - Die Münzen der pommerschen Herzöge von 1569 bis zum Erlöschen des Greifengeschlechtes, Köln 1980
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 234 strony + 2 tablice, twarda oprawa z obwolutą, obwoluta lekko ponaddzierana, wewnątrz exlibris Holgera Dombrowskiego, bardzo dobry katalog na monety książąt pomorskich

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 319

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  195 zł