Polska, Józef Piłsudski wskrzesiciel Wojska Polskiego

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 22:11:20
184775
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Józef Piłsudski wskrzesiciel Wojska Polskiego, Aw: Popiersie Piłsudskiego i napis WSKRZESICIEL - WOJSKA POLSK., Rw: Napis KU CZCI / KOMENDANTA / JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO / III BAON 1 P.P. / 1917, medal sygnowany H.B. (Henryk Hertz-Barwiński)
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 80.2 mm, 182.77 g, patyna, rzadki
Literatura: Strzałkowski 418 (RR)

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 410

1)  1 750 zł
2)  1 750 zł
3)  1 550 zł
4)  1 050 zł
5)  1 000 zł
6)  620 zł
7)  540 zł
8)  400 zł