Polska, plakieta na pamiątkę koronacji obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze, 1910

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 22:11:00
184774
Opis: Polska - XIX w., plakieta na pamiątkę koronacji obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze, 1910, Widok klasztoru, wyżej ukoronowana tarcza z Matką Boską trzymana przez anioły, na dole w wieńcu PAMIĄTKA Z CZĘSTOCHOWY 1910, w otoku NA PAMIĄTKĘ KORONACJI CUDOWNEGO OBRAZU - MATKI BOSKIEJ NA JASNEJ GÓRZE 1910 R.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: cyna, 105.7 mm, 140.77 g, tło czyszczone, patyna

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 470

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  46 zł