Polska, pierwsza rocznica uchwalenia Konstytucji Marcowej 1921 r., 1922

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 22:10:20
184772
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, pierwsza rocznica uchwalenia Konstytucji Marcowej 1921 r., 1922, Aw: Na tle miecza, laski z dłonią i rózeg liktorskich otwarta księga z napisem KONSTYTUCJA / 17 MARCA / 1921 i napis w otoku SALUS REI-PUBLICAE SUPREMA LEX ESTO, Rw: Orzeł siedzący na księdze i napis w otoku SEJM USTAWODAWCZY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, na obrzeżu sygnatura BR.ŁOPIEŃSCY, medal wykonany w zakładzie Braci Łopieńskich w Warszawie według projektu Feliksa Łopieńskiego
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 71.2 mm, 134.36 g, medal lakierowany, kilka uderzeń przy krawędzi
Literatura: Strzałkowski 491

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 309

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  125 zł