Rosja, medal z uzkiem wybity z okazji 100 urodzin cara Mikołaja I, 1855 (1896)

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 22:08:20
184651
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, medal z uzkiem wybity z okazji 100 urodzin cara Mikołaja I, 1855 (1896), Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: Daty 1825-1855 i napis w otoku
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: 28 mm, srebro 12.66 g, uszkodzenia na obrzeżach, rzadki
Literatura: Diakov 612.1 (R1)

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 436

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  280 zł
4)  230 zł