Francja, Henryk III Walezy i Ludwika Lotaryńska - medal z uszkiem, XIX w.

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 22:06:40
184804
Opis: Francja - XIX wiek, Henryk III Walezy i Ludwika Lotaryńska - medal z uszkiem, XIX w., Aw: Popiersie króla w prawo, HENRICVS•III•D•G•FRANCORVM•ET•POL•REX, Rw: Popiersie w lewo królowej, •LODOICA•LOTARAENA•REGINA•FRANC, na rancie nabite 1ARGENT, XIX wieczny medal wzorowany na medalach z epoki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 43.3 mm, 39.81 g
Literatura: awers znany H-Cz.593 (R3), rewers nienotowany

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 430

1)  300 zł