Szwajcaria, 5 franków, 1876

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Szwajcaria, 5 franków, 1876

Szwajcaria, 5 franków, 1876

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 22:03:00
184779
Opis: Szwajcaria - Konfederacja od 1848, 5 franków, 1876, Berno, Festiwal Strzelecki w Lozannie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25.02 g, czyszczone, patyna, otwór wywiercony na boku monety
Literatura: HMZ-1343

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 539

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł
4)  260 zł
5)  230 zł
6)  200 zł
7)  180 zł
8)  140 zł
9)  115 zł
10)  105 zł
11)  100 zł
12)  90 zł