Niemcy, talar, 1612

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, talar, 1612

Niemcy, talar, 1612

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 21:52:20
184694
Opis: Niemcy - Mansfeld - linia Bornstädt - Bruno II i 3 braci 1586-1615, talar, 1612, Eisleben, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Św. Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.59 g, patyna
Literatura: Dav. 6922, Tornau 156b

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 258

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł