Niemcy, talar, 1848

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, talar, 1848

Niemcy, talar, 1848

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 21:52:00
184784
Opis: Niemcy - Hanower - Ernest August I 1837-1851, talar, 1848, Hanower
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: AKS 107, Dav. 675, Thun 167

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 246

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  340 zł
5)  330 zł
6)  310 zł
7)  290 zł