Niemcy, 20 krajcarów, 1779

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 20 krajcarów, 1779

Niemcy, 20 krajcarów, 1779

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 21:49:00
184828
Opis: Niemcy - Bawaria - Karol II Teodor 1777-1799, 20 krajcarów, 1779, Monachium
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Hahn 342

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 168

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  30 zł
5)  20 zł
6)  18 zł