Austria, talar, 1765

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Austria, talar, 1765

Austria, talar, 1765

Cena aktualna: 800 zł
184776
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, talar, 1765, Hall
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.04 g, patyna, moneta czyszczona
Literatura: Dav. 1122, Herinek 470, M.-T. 964 var.

Cena aktualna: 800 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 202

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  700 zł
4)  420 zł
5)  400 zł
6)  360 zł