Polska, 2 złote, 1997

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 2 złote, 1997

Polska, 2 złote, 1997

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 21:39:00
184268
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 2 złote, 1997, Warszawa, Zamek w Pieskowej Skale
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 315.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 749

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 188

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  46 zł
4)  32 zł