Polska, 10 złotych, 1995

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1995

Polska, 10 złotych, 1995

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 21:30:20
185060
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1995, Warszawa, Żołnierz Polski na Frontach II Wojny Światowej - Berlin 1945
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład: 12.000 szt, moneta w kapslu, ryski na awersie i rewersie, patyna
Literatura: Parchimowicz 716

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 117

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  195 zł
6)  145 zł
7)  140 zł
8)  135 zł