Polska, 2 złote, 1934

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 2 złote, 1934

Polska, 2 złote, 1934

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 21:13:20
184661
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1934, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 110c

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 214

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł
8)  32 zł
9)  28 zł
10)  24 zł