Polska, 2 złote, 1932

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 2 złote, 1932

Polska, 2 złote, 1932

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 21:12:40
184659
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1932, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 110a

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 241

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  38 zł
4)  36 zł
5)  34 zł
6)  30 zł
7)  28 zł
8)  26 zł
9)  24 zł