Polska, 10 złotych, 1937

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 21:04:40
184289
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 124d

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 38
Ilość odsłon: 667

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  680 zł
4)  660 zł
5)  600 zł
6)  490 zł
7)  280 zł
8)  250 zł
9)  230 zł
10)  210 zł
11)  200 zł
12)  200 zł
13)  135 zł
14)  130 zł
15)  120 zł