Polska, złotówka, 1767 FS

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, złotówka, 1767 FS

Polska, złotówka, 1767 FS

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:55:40
184629
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka, 1767 FS, Warszawa, data rozstawiona nieco szerzej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 276, Parchimowicz SAP 19.b1

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 301

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  270 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  180 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  160 zł
11)  155 zł
12)  150 zł