Polska, dwuzłotówka, 1768

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, dwuzłotówka, 1768

Polska, dwuzłotówka, 1768

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:55:00
184652
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, dwuzłotówka, 1768, Warszawa, odmiana z literami F-S
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Berezowski 2.25 zł, Plage 313

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 427

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  350 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  320 zł
9)  310 zł
10)  300 zł
11)  290 zł
12)  280 zł
13)  270 zł
14)  260 zł
15)  250 zł
16)  240 zł