Polska, trojak, 1755

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1755

Polska, trojak, 1755

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:53:40
184796
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, trojak, 1755, Gdańsk, pod herbem Gdańska cyfra III, wariant z dwoma krzyżami po słowie GROSSUS
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger G.55.2.a (R), Kahnt FA2 733.a

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 177

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł