Polska, gulden (2/3 talara) okolicznościowy, 1747

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:52:40
184790
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, gulden (2/3 talara) okolicznościowy, 1747, Drezno, Aw: Ośmiowierszowy poziomy napis, Rw: Ołtarz z płomieniami, poniżej dwie tarcze herbowe; moneta wybita z okazji ślubu księżniczki Marii Józefy z Ludwikiem delfinem francuskim”
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.79 g, ciemna patyna
Literatura: Kahnt 654, Merseb. 1476

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1069

1)  2 100 zł
2)  2 000 zł
3)  1 850 zł
4)  1 250 zł
5)  1 150 zł
6)  940 zł
7)  800 zł
8)  760 zł
9)  740 zł
10)  720 zł
11)  640 zł
12)  620 zł
13)  600 zł