Polska, szóstak, 1660 TT

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szóstak, 1660 TT

Polska, szóstak, 1660 TT

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:50:00
184872
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1660 TT, Bydgoszcz, herb Ślepowron bez obwódki i litery T-T na rewersie, ciekawa odmiana z kropką między cyframi nominału V.I
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, widoczny blask menniczy, bardzo ładny
Literatura: Kop. 1618

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 339

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  260 zł
4)  125 zł
5)  95 zł
6)  90 zł