Polska, trojak, 1602

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1602

Polska, trojak, 1602

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:41:40
184792
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1602, Kraków, w dacie 2 w odbiciu lustrzanym
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger K.02.1.b (R1), Kop. 1199 (R1)

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 219

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  230 zł
6)  220 zł
7)  195 zł
8)  190 zł
9)  185 zł