Polska, ort, 1622

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:36:40
184863
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka legendy awersu PRVS M, bez szarfy za popiersiem władcy
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo rzadki
Literatura: Shatalin BD22-9 (R6) (odm. - podwójnie bite górne woluty na rewersie)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 244

1)  260 zł
2)  250 zł