Polska, grosz, 1531

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1531

Polska, grosz, 1531

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:29:20
184600
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety pruskie, grosz, 1531, Toruń, końcówki napisu PRVS / PRVSS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: PN2-Dut. Jagiellonowie 66, Kop. 3086

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 160

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  48 zł