Polska, denar, bez daty

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:28:40
184599
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, denar, bez daty, Gdańsk, bez liter po bokach herbu miasta
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7253 (R4), Slg. Marienburg 7926, Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 264

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  38 zł