Polska, grosz, 1540

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:27:00
184592
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, grosz, 1540, Elbląg, końcówka napisu na awersie PRVSS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Pfau 139, PN2-Dut. Jagiellonowie 148, Slg. Marienburg 9254

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 237

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  440 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  120 zł