Polska, kwartnik ruski

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, kwartnik ruski

Polska, kwartnik ruski

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:22:20
184583
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, kwartnik ruski, Aw: Orzeł, WLADISLAVS REX, Rw: Lew w lewo, MONETA RVSSIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.94 g, miejscowa patyna
Literatura: Huletski 4027 DA, Frynas 16.8, Kop. 3065 (R4), Kubiak 66-69

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 213

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  240 zł
4)  175 zł