Polska, półgrosz, 1406-1407

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, półgrosz, 1406-1407

Polska, półgrosz, 1406-1407

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:21:20
184613
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, półgrosz, 1406-1407, Kraków, bez znaku pod koroną
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 1.50 g, ciemna patyna
Literatura: Pawlikowski VII, Frynas P.16.1.7, Kop. 359, Kubiak typ XI

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 326

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  48 zł
5)  46 zł
6)  44 zł
7)  40 zł