Polska, kwartnik ruski, bez daty

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:19:40
184898
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.03 g, patyna, lekko podgięty
Literatura: Frynas H.25.52, Huszár 561, Karolkiewicz 2076, Kop. 3063 (R5)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 176

1)  90 zł