Polska, kwartnik ruski, bez daty

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 155 zł
184899
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.08 g, patyna
Literatura: Frynas H.25.52, Huszár 561, Karolkiewicz 2076, Kop. 3063 (R5)

Cena aktualna: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 121

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  100 zł