Polska, kwartnik ruski, bez daty

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:19:20
184899
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.08 g, patyna
Literatura: Frynas H.25.52, Huszár 561, Karolkiewicz 2076, Kop. 3063 (R5)

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 346

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  175 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  120 zł
8)  110 zł
9)  100 zł