Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1327-1338

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:15:00
184619
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1327-1338, Brama z trzema strzelnicami zwieńczona trzema trójliśćmi, w prześwicie krzyż kawalerski
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.9 mm, 0.20 g, miejscowy rdzawy nalot, ładnie zachowany
Literatura: BRP Prusy T10.9, W. 117a, Neumann 1.t

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 165

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  110 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł