Śląsk, halerz, 1445-1453

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Śląsk, halerz, 1445-1453

Śląsk, halerz, 1445-1453

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:13:00
184584
Opis: Śląsk - Księstwo Cieszyńsko-Oświęcimskie - Wacław I Cieszyński i Jan IV Oświęcimski 1433-1457, halerz, 1445-1453, Oświęcim, Aw: Wieża, po bokach O-S, legenda Rw: Orzeł na wprost z głową w lewo, legenda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.35 g, ciemna patyna
Literatura: Fbg 802, BRP Gśl. 76

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 178

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł