Ruś, grzywna nowogrodzka, XV w.

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:12:40
183832
Opis: Ruś - Nowogród, grzywna nowogrodzka, XV w.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 118 mm, 191.56 g

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 250

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  2 000 zł