Pomorze Zachodnie, brakteat, XIII w.

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:12:20
184622
Opis: Pomorze Zachodnie, brakteat, XIII w., trójstrefowy proporzec, obok łuk pod którym głowa na wprost
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16 mm, 0.10 g, moneta zgnieciona i popękana, rzadka
Literatura: Radzanowo 10

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 158

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł