Pomorze, brakteat, XIII-XIV w.

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:12:00
184620
Opis: Pomorze - Tąglim, brakteat, XIII-XIV w., gotycka litera A ze złamaną poprzeczką, nad literą kulka
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.4 mm, 0.31 g, ciemna patyna
Literatura: Dbg-P. 99c, Kop. 4822d (R4)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 229

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  90 zł