Niemcy, brakteat, XIII w.

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, brakteat, XIII w.

Niemcy, brakteat, XIII w.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:11:40
184617
Opis: Niemcy - Meklemburgia, brakteat, XIII w., ukoronowana głowa na wprost, z zaznaczonymi uszami, środkowy fleuron korony w postaci trójliścia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.9 mm, 0.19 g, rzadki
Literatura: Radzanowo 245

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 214

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  165 zł