Czechy, grosz praski, bez daty

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:09:00
184607
Opis: Czechy - Władysław II Jagiellończyk 1471-1516, grosz praski, bez daty, Kutna Hora, Aw: korona, + WLADISLAVSSECVnDVS, (rozeta) DEI (dwa x) GRATIA (rozeta) REX (dwa x) BOEMIE, Rw: Lew czeski, *+*GROSSI (kwiat) PRAGEИSES
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.70 g, zielonkawa patyna
Literatura: Castelin 95.1

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 245

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł
4)  48 zł