Republika Rzymska, denar, 114-113 pne

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 12-08-2019 18:00
Zakończenie: 22-08-2019 20:04:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:04:00
181435
Opis: Republika Rzymska - M. Aemilius Lepidus 114-113 pne, denar, 114-113 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią gwiazda, przed nią napis ROMA (MA w ligaturze), Rw: Jeździec na łuku triumfalnym, wokoło MN AE – MILIO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.78 g, ciemna patyna, rzadki
Literatura: Crawford 291/1, Albert 1074

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 87