Francja, żeton, 1854

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Francja, żeton, 1854

Francja, żeton, 1854

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 22:08:00
180963
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, żeton, 1854, Aw: Herb Lille, LE CRÉDIT FÉCONDE LE TRAVAIL - DÉCRET DU 10 MAI 1854, Rw: W wieńcu COMPTOIR / D'ESCOMPTE / DE / ĽARRONDISSEMENT / DE / LILLE, na rancie nabite ARGENT
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.7 mm, 14.54 g, patyna

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 178

1)  70 zł
2)  70 zł
3)  60 zł